problém s pohlavním stykem ve vyšším věku

je normální,aby se muž ve věku 53 let nevzrušil při líbání,mazlení a hlazení po celém těle,včetně penisu a okolí,provádí li to žena, která ho dle jeho tvrzení přitahuje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pri súčasných stresoch sa to môže stať.

Další odpovědi:

Zlatý

Zítra ti odpovím.Jsem ve věku 55-ti let.
Doplňuji:
Příteli,jak jsem slíbil,tak i činím.
Určitě se tady najde odpověď,že Tvůj problém způsobuje stres,kouření,alkohol a různé stavy,které mají za následek Tvého problému.Nechci se chválit,ale v mém věku se ještě nevyskytly problémy,které uvádíš a já přitom žiji stále ve stresu(obava ze ztráty zaměstnání,problémy se synem),kouřím od svých 14-ti let a alkoholu se nevyhýbám a léčím se na VTK.Sexuálně jsem začal žít od svých 20-ti let a s manželkou mám do dnešní doby styk 2-3 týdně bez nějakých podpůrných sajrajtů.
Pokud se u nějakého filmu(P*) vzrušíš,tak je pes zakopaný někde jinde,to znamená u Tvé ženy.Má rada tedy je,abys vše probral se ženou a spolu jste prováděly praktiky,které by vás v životě nenapadly,ale v hloubi duše máte takové přání.
Já bych nyní vlastními slovy popsal fáze jak je to se vzrušivostí u muže:
Muž se vzruší:
a)-myšlenkou
b)-pohledem
c)-dotekem
d)-souloží
a poslední je jeho přání:Pane Bože,když jsi mi už vzal sílu,vezmi mi i chuť.

Bronzový

To je úplně normální i u daleko mladších mužů,teď je důležité,pokud se to stává častěji,vyhledat lékaře.Což ovšem pánové neradi a zbytečně jsou pak problémy.Partnerky si myslí,že někoho mají,ale tyto problémy vznikají většinou velkými stresy,hlavně v práci a taky přílišným kouřením.

Doplněno: Miroslave,Miroslave,pokud sedíš pořád na odpovědích,tak nevím pohled na co?????
Doplňuji:
No jo,vlastně jsem zapoměla taky dodat,to co píše Barbakan,že je důležité jestli se provozuje sex pravidelně,nebo nastane delší přestávka.Pak je to horší.Takže pokud Barbakan provozuje sex celé roky pravidelně,tak může mít stresy a kouřit jak chce a půjde mu to i do devadesátky.Ale to proto,že to má pravidelně.Ale každý člověk je jiný,tak tady se asi nedá moc srovnávat.

Zlatý

Nemohu posoudit, mě stačí pohled (nemusí být ani mazlení) a už je dvanáctá hodina.
To že máte půl šestou asi normální nebude.

Bronzový

Jde o to jestli se to stává pravidlem,nebo jen ojediněle.Mají s tím problém i mnohem mladší muži.53 ještě není tak moc,ale kdo ví,jestli není pán v přílišném stresu třeba z toho selhání,nebo ho to vzrušuje jinak.Skuste si o tom promluvit.V tom bude asi ten základ.

Opravdu tě ta žena přitahuje? Ve tvém věku už jsi viděl a zažil nejspíš mnoho žen. Zkus si položit tu otázku a poctivě hledej odpověď dřív, než se začneš stresovat a chodit p lékařům nebo do lékáren. Protože je to v hlavě, ne v údech.

Chronos

Pokročilý

jestli chceš bejt dlouho zdravej tak buď rád.
bez sexu budeš žít dýl a budeš spokojenější.
nechtěj se pomalu zabíjet zvýšenou hladinou
testosteronu,kterej je tkáňový jed.nejseš ještě tak starej a užívej si života jinak.

Zdroj: BIGFOOT

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Miroslavst, veď ste ešte mladý... :-D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.