Snowiee

Problem s pocitacem

Normalne jsem vecer vypla pc a vsechno v poho ale kdyz jsem dneska zapinala komp tak tam vyskocilo ze pocitac nejde zapnout a najel tam system pro obnoveni pocitace no dobre asi 20min jsem cekala a nepodarilo se to obmovit a ted kdyz stisknu tlacitko na zapinani pc tak vubec nereaguje prosim aspon nejakou radu…

Odpovědi
huxa

Podívej se třeba přes Ubuntu na CD na S.M.A.R.T. hodnoty HDD, jestliže by ještě neměl odejít, přeinstaluj windows.

Hlada

Je to stolní PC nebo ntb? Nerozběhne se ani ventilátor?

zjentek

tak jako první zkus to tlačítko dlouze přidržet, on se vypne, pak znova zapni a třeba se to na podruhé rozjede ,)

klob1

Co máš za počítač?Jestli 4jádro,tak ten se nevypíná kvůli spotřebě.jen spánek nebo hibernace,vypíná se jen v nouzi nebo instalaci. Dvou jádro také, tak,ale tam tak nemusí to být,tak se občas může i vypnout. Jedno jádrové a staré se vypínají ,protože mají o dost větší spotřebu.
Ale tvůj případ spíš nastal tím,že byl vypnut ještě dříve nežli se ukončily programy myslím na pozadí.někdy to chvilku trvá,běžel ti HDD disk?jako blikal?pak pracoval,ale pokud ne,tak spusť instalaci a tam dáš zotavení systému a pak by to mělo jít nebo když aha vlastně co máš za sytém ještě?někdy než to všechno začne načítat se dá vyvolat taková nabídka atm by jsi zadala stav nouze a až by to bylo naběhnuté,tak restart a většinou počítač pak funguje běžnou cestou.
Jinak to tlačítko cvaká?jako vypínač na zdi,když chceš si rozsvítit v místnosti a nic se nerozsvítí nebo je už nové,kde se s tím nepřeklepává?a jen jako tlačítko stiskneš?