hudbicka

Proč mi nejde restartovat stolní počítač? Ještě včera to šlo, pak proběhly aktualizace.

Zdravím, mám stolní počítač značky Lenovo, který nejde restartovat. Myslím si, že je to vina aktualizací, které proběhly včera, když ještě PC restartovat šel… Režim spánku a vypnutí funguje. Nevíte co s tím? Kde to mám přenastavit? Předem Vám děkuji za odpověď. P.S.: Dej to do servisu jako odpověď nepotřebuju.

Odpovědi
Bednaricek

Co znamená, že počítač nejde restartovat? Na počítačové skříni se často nachází mechanické zlačítko pro restart – vyzkoušejte ho. Pokud se jedná o způsob restartování pomocí software, tedy start-restartovat – pak by neměl být žádný problém. Tedy za předpokladu, že máte originální systém Windows. Pokud máte originální Windows a nastal nějaký problém po aktualizaci, tak bych se obrátil přímo na podporu Microsoftu.

valecek

A jste si jist že to co jste stáhl byla aktualisace?
Ostatně reset ani restart není třeba, prostě vypněte napájení,pokud není narušen systém zase to naběhne a pokud se ten stažený bordel ještě nestačil uložit či instalovat tak tam ani už nemusí být.