Moniccc

Problém s otevírám složek ve Windows 8.1

Dobrý večer,
mám nový notebook asi 3 týdny – LENOVO G500 I5/6GBram/rade­on8750. Vše
funguje na jedničku, až na to, že když chci otevřít například Tento počítač, otevře se mi jen okno s názvem Průzkumník souborů a nikde nic. Okno se stále načítá (u kurzoru myši se stále točí modré kolečko), ale většinou (4× z pěti pokusů) nic nenaběhne, jen obrys okna s bílým pozadím a názvem nahoře a okno nejde vůbec zavřít. Pomůže jen restart počítače. Toto se stává také například při vložení paměťové karty. Chci otevřít složku s věcmi na paměťovce, ale udělá mi to to samé.

Hledala jsem na inernetu, ale jen jsem našla, že má tento problém i jeden další pán, ale nikdo mu neporadil. Nevíte, s čím by tento problém mohl souviset? Za každou radu budu moc ráda!

Předem děkuji!!!

Odpovědi
kablik

pokud máš možnost, zajdi do prodejny,technik ti určitě pomůže, zřejmě máš něco špatně nastavený, je to na počkání a zdarma, vlastní zkušenost…