led

Ako vrátiť (zapnúť) telefon do smartphonu Asus m930?

Problém: smartphon asus m930 je tzv chytrý telefón a operačným systémom Windows mobile. Je až tak chytrý, že jedného dňa prestala možnosť telefonovania. V ponuke bezdrátových pripojení je možnosť wifi, bluethoth sa dajú nastaviť a položku telefon preskočí. Nikde v ponuke som nenašla možnosť, ako vrátiť zapnutie telefonu. Servis na Ostravsku mi odpovedal, že zariadenie musím poslať k nim a možno chybu odstránia.
Otázka:
Nevie niekto z odborníkov, ako by to bolo možné normálnym užívateľským spôsobom opraviť? V prípade nejasnosti odpoviem cez e-poštu.

Nejlepší odpověď
www

Asi bych zkusil nějaké fórum, kde mají přímo uživatelé větší zkušenosti. Třeba zde, jsou ale i jiná.

Zdroj: www.4allmobile­.eu/index.php