charice

Problém s nahráváním fotografíí na blog.cz, Facebook atd ..

Nejdou mi nahrávat fotografie ..např.na Facebook, blog.cz, pokaždé když chci nahrát fotku, prohlížeč se načítá a pak se zasekne a já ho musí restartovat.Zkou­šela jsem i jiný prohlížeč a děje se to samé.Počítač přitom jde nomálně. Poradí mi někdo prosím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Co jste všechno použila za prohlížeče?
Osobně bych se na to podíval přes Hijackthis jestli tam něco není, co to třeba může blokovat…
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi sem vložte nebo pošlete vnitřní poštou (klikněte na moji uživatelské jméno – Poslat zprávu).

A uvidíme, co nám Hijackthi řekne 🙂