hladas

Problém s aplikací android.

Mám hru na android která mi nejde odinstalovat,zkou­šel jsem to reinstalovat a nic.Mobil je samsung galaxy gio.poradte mi prosím.

Odpovědi
Bedy

Jak to nejde odinstalovat? Píše to nějakou chybu? Nebo se nespustí odinstalátor?
Co je to vůbec za hru a jakou verzi Androidu tam máte?

Zbynas

Tak je potřeba se více rozepsat. Například, co to dělá, proč to nejde nainstalovat, co to píše a jseš si jist, že je určená hra pro Android Tvé verze? Hra dělaná na Android 4 Ti nepůjde na Android 2.

Dodám, že Android není aplikace, ale operační systém :)
Doplňuji:
Aha, já si to blbě přečetl, odinstalovat – no tak to je jedno, potřebuju vědět, co to dělá, co to píše a tak. Pokud doplníš otázku a budu vědět odpověď, dál budu psát dolů do diskuse.

hladas

verze je 2.3.4 a je to plants vs zombie a píše se tam:odinstalace se nezdařila.

hladas

Hra je plně nainstalovaná a místo v telefonu je.