Pokročilý

Pro QUENTOSE

Není pravda že cigáni žijí z přídavků na děti :-) .Žiju s cigánem,máme dvě děti,teď je půl roku nezaměstnaný a právě přestal pobírat podporu z ÚP.Předtím celý život pracoval.Životní minimum máme 9400 kč a nikdo nám nedá navíc ani korunu.Nikoho nezajímá že měsíčně jen za inkaso a uhlí dáme 7000.Já jsem na mateřské,takže fakt žádná sláva.
Doplňuji:
Doplnění administratora:

Přispěvek je v rozporu s Kodexem uživatele, nejedná se o otazku !
Příště pro takovýto způsob vyjadřování názorů použijte pole Diskuze k otázce u konkrétní otázky, kde komentujete případné odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No já jen dodám,že nejsem cikán a taky pobírám od státu peníze. Mám přídavky na děti sociální příspěvek,jelikož manžel přišel o práci,zatím nic nenašel,leda příležitostně nějaká brigáda,taky jsem na mateřský a taky nic moc,no a dětí mám asi jako ty cikáni.
Doplňuji:
Ještě dodám,že mám od státu kromě rodičovského příspěvku(něco jako mateřská),dalších 4.500,-,žádná závratná částka. No a víc od státu nedostanu i kdybych se rozkrájela. Takže žádný terno. Zdaleka to nepokryje náklady dětí,no a když bývalý manžel neplatí alimenty,tak jak má,tak musím otáčet každou korunu. Samozřejmě,že peníze od státu přijdou vhod,ale jen z nich by se uživit nedalo.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.