Avatar uživatele
eva

Pro QUENTOSE

Není pravda že cigáni žijí z přídavků na děti 🙂 .Žiju s cigánem,máme dvě děti,teď je půl roku nezaměstnaný a právě přestal pobírat podporu z ÚP.Předtím celý život pracoval.Životní minimum máme 9400 kč a nikdo nám nedá navíc ani korunu.Nikoho nezajímá že měsíčně jen za inkaso a uhlí dáme 7000.Já jsem na mateřské,takže fakt žádná sláva.
Doplňuji:
Doplnění administratora:

Přispěvek je v rozporu s Kodexem uživatele, nejedná se o otazku !
Příště pro takovýto způsob vyjadřování názorů použijte pole Diskuze k otázce u konkrétní otázky, kde komentujete případné odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: eva

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 5112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No já jen dodám,že nejsem cikán a taky pobírám od státu peníze. Mám přídavky na děti sociální příspěvek,jelikož manžel přišel o práci,zatím nic nenašel,leda příležitostně nějaká brigáda,taky jsem na mateřský a taky nic moc,no a dětí mám asi jako ty cikáni.
Doplňuji:
Ještě dodám,že mám od státu kromě rodičovského příspěvku(něco jako mateřská),dalších 4.500,–,žádná závratná částka. No a víc od státu nedostanu i kdybych se rozkrájela. Takže žádný terno. Zdaleka to nepokryje náklady dětí,no a když bývalý manžel neplatí alimenty,tak jak má,tak musím otáčet každou korunu. Samozřejmě,že peníze od státu přijdou vhod,ale jen z nich by se uživit nedalo.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek