oskar

Přišel Vám někdy meil, že si můžete vydělat na internetu a jak jste na to reagovali? Děkuji.

Nejlepší odpověď
RQLM

velmi často se jedná o podvod nebo o něco, co je strašně málo výdělečné. Jednou jsem se nechal napálit, stálo mě to 150,– a víc na tohle nenaletím.

Další odpovědi
panenka

Chodí mě tyto meily ihned mažu

dědapetr

Přišel a několikrát protože jsem dal inzerát na hledání práce,ale ten typ práce nehledám tak jsem to vymazal a ostatní dal jako spam.

led

DELETE

Terryle

Tak ono záleží na souvislostech. Choděj spamový blbosti (anglicky nebo strojovej překlad do ČJ), to ani neotevírám.
Ale párkrát mi už přišel mail konkrétně pro mě od české firmy, která se zabývá internetovou reklamou – nabízeli mi umístění reklamy za peníze na moje stránky. Reagovala jsem tak jako obvykle – přemýšlela jsem o tom a pak jsem zapomněla odpovědět… a mail mi dodnes hnije ve schránce :)

jmhad

Smyslem nabídky vydělávat pomocí e-mailu je právě takové e-maily posílat a čekat,že někdo naletí a bude solit.A takhle získané peníze je onen výdělek.Můžete to zkusit a pokud něco vyděláte,musíte to přiznat v daních.On to FÚ začíná sledovat.Takže – nestojí to za námahu.