Avatar uživatele
oskar

Přišel Vám někdy meil, že si můžete vydělat na internetu a jak jste na to reagovali? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4797 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RQLM

velmi často se jedná o podvod nebo o něco, co je strašně málo výdělečné. Jednou jsem se nechal napálit, stálo mě to 150,– a víc na tohle nenaletím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Chodí mě tyto meily ihned mažu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Přišel a několikrát protože jsem dal inzerát na hledání práce,ale ten typ práce nehledám tak jsem to vymazal a ostatní dal jako spam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

DELETE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Tak ono záleží na souvislostech. Choděj spamový blbosti (anglicky nebo strojovej překlad do ČJ), to ani neotevírám.
Ale párkrát mi už přišel mail konkrétně pro mě od české firmy, která se zabývá internetovou reklamou – nabízeli mi umístění reklamy za peníze na moje stránky. Reagovala jsem tak jako obvykle – přemýšlela jsem o tom a pak jsem zapomněla odpovědět… a mail mi dodnes hnije ve schránce :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Smyslem nabídky vydělávat pomocí e-mailu je právě takové e-maily posílat a čekat,že někdo naletí a bude solit.A takhle získané peníze je onen výdělek.Můžete to zkusit a pokud něco vyděláte,musíte to přiznat v daních.On to FÚ začíná sledovat.Takže – nestojí to za námahu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce