Rakira

Pripomina vam p. Babis p. Batu?

Viz vyse

Nejlepší odpověď
Smode

😁 skoro jsem spadl ze židle 😁
Avšak ne, neboť pan Baťa se rád zasazoval nejen o rozvoj svůj, ale i o rozvoj kultury, technologií, obyvatelstva, měst, vzdělanosti a vůbec celého státu. Pan Babiš se rád zasazuje čistě o rozvoj svůj vlastní.

Další odpovědi
hapiky

Baťa zakládal či stavěl, vyráběl, Babiš moc mírně řečeno privatizoval, čili jen využil nabízené možnosti, s pomocí známostí a způsobem neférovosti vypracoval k blahobytnosti!

Drap

Ne, nepřipomíná!

dudu

Osobnost pana Babiše posoudí až čas, nejméně po dvaceti a více létech.