tedrazice

Je to normální, když načítání nahrávek z připojeného PD Werbatin do TV Panasonic trvá více jak 7 minut?

Připojil jsem k TV značky Panasonic přenosný PD zn. Werbatim 3.0 1T. Načítání nahrávek televizorem trvá více jak 7 min.
Je to normální?

Odpovědi
mosoj

Jasně že to je normální. Zjisti si přenosovou rychlost přes USB a porovnej. Určitě nemáš USB 3 na obou stranách.

anonym

mám také Verbatim 750gb a načte se hned (TV Philips). problém byl, pokud jsem použil prodloužení USB kabelu, pak se rychle načetl, ale některé filmy nešly přehrát. je potřeba kabel USB 3.0