MacChill

Přijímání balíku nezletilou osobou

Jak je to s přijímáním balíku osobou mladší 15 let, když je na její jméno? Smí za něj platit (dobírka)?Smí přijímat balík či za něj platit, když je na jméno rodiného příslušníka? 4ím se při přebírání musí prokázat?

Nejlepší odpověď
tom004

U zásilek,jako dobírka ap.,pošta vyžaduje po přebírajícím OP,a je jedno jestli je zásilka pro nezletilého,nebo pro jiného člena rodiny.

Další odpovědi
chudst

Takovou kravinu, ze jsem si to nechal poslat na sve jmeno jsem udelal jednou; na poste, aby mi to dali, musela vzit mamka svoji obcanku a muj rodny list. (Od te doby jsem to nechaval posilat – teda asi 3× se to stalo :) – na mamcino jmeno.)

elektrikář

Po předložení občanského průkazu by ti to mnělo být vydáno. Záleží jak se pošťáci vyspí.Při nejhorším si vezmi sebou někoho z rodičů.