Hamon

Přihlásí se ten, kdo mi smazal dotaz na příspěvky na charitu?

Doplňuji:
Žiju ve svém vysněném světě, kde jsou lidé svéprávní a schopni přihlásit se k odpovědnosti za své činy, když se někdo zeptá. Občas mám problém rozlišit, jestli jsem ve snu nebo v realitě :)

Nejlepší odpověď
redy

Tady a přiznat se?
Kde žiješ :)

Další odpovědi
arygnoc

>> Občas mám problém rozlišit, jestli jsem ve snu nebo v realitě<<

jj.

;)

snaha zlepšiť svet je spravodlivo trestaná.

anonym

Šanci máš vždy 50:50. Pokud jde o Odpovědi.cz a mazání příspěvků, tak kromě mne se ojediněle ke smazání přihlásí ještě www nebo dudu. Mrkni se na to, jak početná je zdejší základna a kolik to dělá procent z celkového počtu uživatelů. Počítat můžeš s tím, že pokud někdo takovou otázku nahlásil ke smazání, tak nejspíš věděl, že tu podobný dotaz už padl.
Ručím ti za to, že zdejší „realita“ tě ještě nejednou překvapí.
Vsadím se, že tento konkrétní mazal se určitě nepřihlásí.

Jinak za sebe ti k příspěvkům na charitu mohu říci, že dost rozlišuji, na co jsem ochotná nějakou korunu vydat a kde se naopak „výběrčím“ obloukem vyhnu.

Hamon

arygnoc: tak šlechetný zase nejsem :)
dotaz byl duplicitní, dával jsem tam odkaz na otázku annas – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prispivate-poulicnim-vybercim-na-dobrocinne-ucely-vcera-jsem-za-kc-50-dostala-privesek-ke-klicum
Ale ta je už dva a půl roku stará a od té doby se dost změnilo. A zjistit co se změnilo, bylo smyslem otázky – to jsem tam psal.

Tak jsem se mazavky… ne, mažňáka… taky ne. No prostě jsem se toho, kdo to smazal, chtěl zeptat, jak to mám naformulovat, aby to smazané nebylo.

arygnoc

Čo tak

Pouličním výběrčím na dobročinné účely – přispíváte?