Avatar uživatele
Hamon

Přihlásí se ten, kdo mi smazal dotaz na příspěvky na charitu?

Doplňuji:
Žiju ve svém vysněném světě, kde jsou lidé svéprávní a schopni přihlásit se k odpovědnosti za své činy, když se někdo zeptá. Občas mám problém rozlišit, jestli jsem ve snu nebo v realitě :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Hamon

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gagaga, mariohlas před 3771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Tady a přiznat se?
Kde žiješ :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

>> Občas mám problém rozlišit, jestli jsem ve snu nebo v realitě<<

jj.

;)

snaha zlepšiť svet je spravodlivo trestaná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Šanci máš vždy 50:50. Pokud jde o Odpovědi.cz a mazání příspěvků, tak kromě mne se ojediněle ke smazání přihlásí ještě www nebo dudu. Mrkni se na to, jak početná je zdejší základna a kolik to dělá procent z celkového počtu uživatelů. Počítat můžeš s tím, že pokud někdo takovou otázku nahlásil ke smazání, tak nejspíš věděl, že tu podobný dotaz už padl.
Ručím ti za to, že zdejší „realita“ tě ještě nejednou překvapí.
Vsadím se, že tento konkrétní mazal se určitě nepřihlásí.

Jinak za sebe ti k příspěvkům na charitu mohu říci, že dost rozlišuji, na co jsem ochotná nějakou korunu vydat a kde se naopak „výběrčím“ obloukem vyhnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

arygnoc: tak šlechetný zase nejsem :)
dotaz byl duplicitní, dával jsem tam odkaz na otázku annas – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prispivate-poulicnim-vybercim-na-dobrocinne-ucely-vcera-jsem-za-kc-50-dostala-privesek-ke-klicum
Ale ta je už dva a půl roku stará a od té doby se dost změnilo. A zjistit co se změnilo, bylo smyslem otázky – to jsem tam psal.

Tak jsem se mazavky… ne, mažňáka… taky ne. No prostě jsem se toho, kdo to smazal, chtěl zeptat, jak to mám naformulovat, aby to smazané nebylo.

před 3771 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

Čo tak

Pouličním výběrčím na dobročinné účely – přispíváte?

před 3771 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek