Avatar uživatele
annas

Příspíváte pouličním výběrčím na dobročinné účely? Včera jsem za Kč 50 dostala přívěsek ke klíčům.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? vagra, rynek878, johana 56, tom004, dědapetr, anonym před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Ano, občas, vybírám si.

Dost často,chodí stejní studenti,tam není problém.U ostat­ních,stačí požádat,o kontaktní telefon,na ověření,a je jasno.Někteří,umí zmizet,velice rychle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Zapojuji se jinak.

Chodím do školky dělat potřebné opravy zdarma a semtam koupím i něco na ulici od registrovaných prodejců.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, občas, vybírám si.

Reklamních přívěsků mám fůru ještě z dob, kdy mi je vnucovaly desítky mých obchodních partnerů. Vybírám jen ty, které znám a kde ta drobnost má aspoň minimální estetickou úroveň a zároveň praktické využití.
Bohužel se už vyskytli i podvodní prodejci zaštiťujícími se fondem pro nebohé děti a novináři záhy zjistili, že poškozený fond o ničem nevěděl, takže jim udělali medvědí službu poškozením jejich obchodního jména.
Spíše se zapojuji do peticí na konkrétní dobrou věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zapojuji se jinak.

Přívěsky neberu – je to další tretka (tedy jen výjimečně když je vtipný). Víc mne potěšily před lety samolepky.
Ale víc se do dobročinných cílů zapojím aktivně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

K pouličním akcím nemám důvěru, proto nepřispívám..

… na ulici bych nikomu nedala ani korunu. Když se mi sbírka zdá smysluplná, poprosím o název organizace a peníze jim pošlu na účet. Tam alespoň doufám, že peníze příjdou těm, kterým jsem je poslala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano. Vždy.

Obcas ano , ale vice odmitam. Neda se na vsechno … -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ano, občas, vybírám si.

Ale dokáže mě naštvat, když koupím něco od jednoho a za dva metry mě zastaví další ať si koupím, přitom na nás koukal, jak si to kupuji už předtím.
Kopím jednu věc, i kdyby kolem chodilo dvacet prodejců s různým zbožím… A když na mě nemám náladu, okázale si nacpu do uší sluchátka, nasadím sluneční brýle a když nepomáhá ani to, tak hluboce ignoruji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

K pouličním akcím nemám důvěru, proto nepřispívám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

K pouličním akcím nemám důvěru, proto nepřispívám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano, občas, vybírám si.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, občas, vybírám si.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Dávám příspěvky jen na výzvu TV, rozhlasu, posílám SMS atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek