annas

Příspíváte pouličním výběrčím na dobročinné účely? Včera jsem za Kč 50 dostala přívěsek ke klíčům.

Nejlepší odpověď
tom004

Ano, občas, vybírám si.

Dost často,chodí stejní studenti,tam není problém.U ostat­ních,stačí požádat,o kontaktní telefon,na ověření,a je jasno.Někteří,umí zmizet,velice rychle.

Další odpovědi
dědapetr

Zapojuji se jinak.

Chodím do školky dělat potřebné opravy zdarma a semtam koupím i něco na ulici od registrovaných prodejců.

anonym

Ano, občas, vybírám si.

Reklamních přívěsků mám fůru ještě z dob, kdy mi je vnucovaly desítky mých obchodních partnerů. Vybírám jen ty, které znám a kde ta drobnost má aspoň minimální estetickou úroveň a zároveň praktické využití.
Bohužel se už vyskytli i podvodní prodejci zaštiťujícími se fondem pro nebohé děti a novináři záhy zjistili, že poškozený fond o ničem nevěděl, takže jim udělali medvědí službu poškozením jejich obchodního jména.
Spíše se zapojuji do peticí na konkrétní dobrou věc.

venkovan

Zapojuji se jinak.

Přívěsky neberu – je to další tretka (tedy jen výjimečně když je vtipný). Víc mne potěšily před lety samolepky.
Ale víc se do dobročinných cílů zapojím aktivně.

aloevera5

K pouličním akcím nemám důvěru, proto nepřispívám..

… na ulici bych nikomu nedala ani korunu. Když se mi sbírka zdá smysluplná, poprosím o název organizace a peníze jim pošlu na účet. Tam alespoň doufám, že peníze příjdou těm, kterým jsem je poslala.

anonym

Ano. Vždy.

Obcas ano , ale vice odmitam. Neda se na vsechno … -iv-

Ella

Ano, občas, vybírám si.

Ale dokáže mě naštvat, když koupím něco od jednoho a za dva metry mě zastaví další ať si koupím, přitom na nás koukal, jak si to kupuji už předtím.
Kopím jednu věc, i kdyby kolem chodilo dvacet prodejců s různým zbožím… A když na mě nemám náladu, okázale si nacpu do uší sluchátka, nasadím sluneční brýle a když nepomáhá ani to, tak hluboce ignoruji

arygnoc

K pouličním akcím nemám důvěru, proto nepřispívám..

hanulka11

K pouličním akcím nemám důvěru, proto nepřispívám..

filva

Ano, občas, vybírám si.

GM

Ano, občas, vybírám si.

DusanOrlik

Dávám příspěvky jen na výzvu TV, rozhlasu, posílám SMS atd.