hanka R+

Přídou vám romantické Benatky ??

Nejlepší odpověď
hanulka11

Byla jsem tam 2× jsou moc romantické , krásné ,nezapomenutelné jela bych hned znova ,zvlášť plavba po kanálu je kouzelná
Doplňuji:
všechny ty paláce, uličky plné vody, náměstíčka, obchůdky plné skla a zlata to se nej tak nevidí , most Rialto plný stánků -tržiště .......

Další odpovědi
zmimi

V Benátkách jsem byla, je to nádherné město.

Jahoda

Ano. Já jsem tam sice ještě nebyla, ale podle fotek členů naší rodiny, kteří tam byli vím, že je to moc pěkné a hlavně romantické místo.

bobánek

Byl jsem tam dvakrát a romantické mi moc nepřipadali.Možná romantické mi příjde cesta kanálem na gondole.