glass

,Přiberu, když budu každý den jíst nutellu?

Chtěl bych přibrat.Je to možné?

Nejlepší odpověď
Drap

Jakékoli tuky a cukry, při nedostatečném pohybu povedou ke zvýšení váhy.

Další odpovědi
Rokio

Rozhodně není dobrý nápad každý den jíst nutellu. Navíc nutella je drahá. To už je lepší jíst tabulky čokolády.

Nejlepší je ale přibrat zdravou přirozenou cestu, pokud máš výraznou podváhu. Poraď se s dietologem, nebo s praktickým lékařem.

anonym

hádám že více potřebuješ příbrat na objemu hmoty svalové, zvyš tedy přísun bílkovin a ne jen tuků samotných … vhodné je zařadit do stravy třeba doplňkový koktejl saturo (příprava jednoho vyjde na 25 Kč, není to vysavač peněženky) a když zařadíš do denního plánu dva takové, jeden ráno a jeden odpoledne, budeš nabírat rovnoměrně. Dlabat nutellu je nesmysl, to jsou jen nasycené tuky, palmáč a cukr… v saturu najdeš živiny v optimálním poměru podle doporučení EFSA, to je úplně jiná kategorie výživy v pro tvůj případ velmi vhodné řešení.

Domovské stránky saturo.com … doručují i do české republiky, pravidelně odtama odebírám, dorazí to od nich vždy max do 3 dnů.