Vikičistič

Při stahování některých písniček jsou v HTML dokumentu a mě se to nepřehraje. Jde to nějak dostat do MP3?

Dík za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

možná stojí za to zkusit stahovat cestou místní nabídky – pravým tlačítkem kliknout na soubor ke stažení a zvolit „uložit cíl jako“ a vybrat příslušný formát . Pokud se to i tehdy uloží v html (formát mp3 nebude v místní nabídce), tak to holt nebylo uloženo v mp3 formátu ani původně na zdrojový server.

Další odpovědi
skorcovaz

To asi proto, že odkaz na mp3 nefunguje a místo cíle (mp3) uložíte web stránku (html).

anonym

mp3 soubor bud chybne stahujete nebo uz neexistuje. Pak se stane ze se misto mp3 souboru ulozi chybove hlaseni ve formatu html dokumentu.