Vojtěch

Při likvidaci s.r.o. jakou formu musí mít zápis z valné hromady, na které je schvalována zpráva o průběhu likvidace?

Dobrý den, dělám to poprvé v životě a potřebuji poradit. Mám s.r.o., která je již v likvidaci. Likvidátor (já) by měl na valné hromadě předložit zprávu o průběhu likvidace a návrh na rozdělení zůstatku, který by valná hromada měla schválit. Jakou formu musí mít zápis (schválení) z této valné hromady? Stačí podpisy podle podpisového vzoru nebo notářsky ověřené podpisy nebo musí mít formu notářského zápisu? Děkuji.

Odpovědi
a623682@drdr

Vase odvaha a naivita je az zarazejici… Opravdu se na toto chcete ptat na foru tohoto typu? Co se poradit s nekym, kdo tomu rozumi a neporadi vam kde jakou kravinu?

malinak812

Taky si myslím, že by ve vašem případě bylo asi rozumější se poradit s někým, kdo tomu rozumí. Přecejen likvidace s.r.o. není úplně jednoduchý proces. Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak bych možná být vámi zkusil kontaktovat https://konec­podnikani.cz/ Právě ti se přímo likvidacemi firem zabývají a myslím si, že by vám s tím mohli pomoct. :)

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musi-mit-zprava-likvidatora-o-prubehu-likvidace-s-r-o-formu-notarskeho-zapisu