klema

Při léčbě pracovního úrazu mi byl poškozen zažívací trakt a následně jsem musel být operován. Mám nárok na bolestné?

narok na bolestne

Odpovědi
Deli

Nejspíš máte nárok na odškodné.
Mohu Vám možná pomoci, pracuji pro Evropské cintrum odškodného – pomáháme zajistit odškodné pro lidi poškozené při dopravní nehodě, lidi po úrazu na chodníku a také pracovní úrazy. Máte-li zájem, kontaktujte mne mailem přes můj profil, probereme Vaše možnosti osobně. Nebudete hradit žádné poplatky apod., zvážíme Váš případ, pokud bude šance na získání odškodného, sepíšeme smlouvu.