nobody1

Je možné přestoupení na střední školu do UK, když jsem měl v ČR na vysvědčení pětky a čtyřky?

Zdravim jsem momentalne na ss obor truhlar, muj rodic je v situaci takove ze bude muset jit pracovat do spojeneho kralovstvi kde mame rodinu a premyslel jsem jestli by bylo mozne tam prestoupit pro ubytovani neni problem ale na to prestoupeni na skolu jestli by slo obcan jsem v uk i v cz takze v tom by nebyl problem, problem je v tom ze jsem mel 5tky na prvni pololeti v 9 tride a na druhe pololeti uz 4

Odpovědi
seraphico

Přestup samozřejmě možný je, ale záleží pouze na té škole, zda tě přijme. Pokud už máš vyhlédnutou tamější školu, tak se informuj tam.

df

Mám dojem, že tam si na známky nehrají. Proto se tam nepropadává. Tudíž by to neměl být problém