Přestaly nam svitit v řadě 4světla,při otevřeni vypinače jsem zjistil že proud jde i na nulak.Co stim jak to opravit?

Svetla už nesvitily na chvili včera, najednou samy od sebe začly a dnes od rana znovu nesviti a nemužu přijit na to proč.Poradte…děkuji

Nejlepší odpověď
led

Podľa spôsobu položenia otázky, nie ste elektrikár. Preto radšej zavolajte odborníka.
PS
anonymov je síce veľa, ale aj tak znižovať ich počet úrazom od elektického prúdu je nezmysel. 🙂

Další odpovědi
cukrar

anonyme, bez měření není vědění.
nulák myslíte ochraný vodič?
máte tam kolik drátů?

elektrikář

Máte někde uvolněný vodič nebo špatný vypínač
pozvěte si na to odborníka pokud to někde jiskří je nebezpečí požáru.