hubickova

Přestal mi fungovat touch pad na bezdrátové klávesnici, co s tím?

Klávesnice je Connect IT KW3100 CI-210. Tlačítka fungují,jen dotyková plocha nereaguje.Baterky jsou vyměněné a na notebooku po připojení fungují jen tlačítka,touch pad nic. Návod na použití se mi nedaří stáhnout,poradí někdo co s tím? Třeba jsem jen něco zmáčkla,ale nevím si rady

Odpovědi
cochee

Na stránkách TS Bohemia jsem našel, že touchpad se přepíná na numerická tlačítka (a opačně) pomocí toho dlouhého „tahu“ u horního okraje, tedy nelze „šmrdlat“ a hned na to bez přepnutí ťukat číslice. Takže – přepínáte?

Zdroj: http://www.tsbo­hemia.cz/connect-it-ci-210_d199717.html?gclid=­EAIaIQobChMIquL­h0MCL4gIVlM13Ch20Yg­GOEAAYAiAAEgKzGfD_BwE

Alesh

Pokud by nešel včetně tlačítek, tak by byla varianta, že je vypnutý, ale takto to vypadá, že je to rozbitý. ☹

FUMEKAN

Touchpad se dá vypnout. Já to mám na Fn+f9 ale ty to můžeš mít nastavené jinak.