Pokročilý

Přestal mi fungovat touchpad - voda v počítači - potřebovala bych z počítače stáhnout fotografie, prosím o radu. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nerozumim spojeni "touchpad v pocitaci", ale predpokladam, ze tim myslite v notebooku. Uplne nejjednodusseji: Mys? Koupite jit za par stovek. Pokud nechcete, tak zkusit pres klavesnici. Jakmile se vam nacte pocitac, zmacknete tlacitko na klavesnici "Win" (-- dole v oblasti mezerniku, obcas to byva znacene jako windowsacke okno), TABem a sipkami se dostante na "Pocitac", zmacknete ENTER. A pomoci sipek a Enteru se dostante na pozici, kterou potrebujete.

Nebo dalsi moznost - jakmile se vam zobrazi nabidka "START", jednoduse zadejte nazev slozky do vyhledavani. Jak? Obdobnym zpusobem, jako jsem napsal predtim: tabulatorem a kurzorovymi sipkami se na nej dostante, Enterem potvrdte.

Takze rekapitulace: na klavesnici pouzivejte misto mysi a touchpadu "win, tab, sipky a eventuelne alt".

Další odpovědi:

Zlatý

nejjednodušší je koupit myš.
kdysi, když nebyli myši (anebo byli drahé), se běžně používala klávesnice (tab, enter, escape, break), ale to už mnoho lidí zapomnělo používat.

osobně mám touchpad v nb vypnutý, používám pouze myš a klávesnici.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.