Avatar uživatele
marta52

Přestal mi fungovat touchpad – voda v počítači – potřebovala bych z počítače stáhnout fotografie, prosím o radu. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Nerozumim spojeni „touchpad v pocitaci“, ale predpokladam, ze tim myslite v notebooku. Uplne nejjednodusseji: Mys? Koupite jit za par stovek. Pokud nechcete, tak zkusit pres klavesnici. Jakmile se vam nacte pocitac, zmacknete tlacitko na klavesnici „Win“ (– dole v oblasti mezerniku, obcas to byva znacene jako windowsacke okno), TABem a sipkami se dostante na „Pocitac“, zmacknete ENTER. A pomoci sipek a Enteru se dostante na pozici, kterou potrebujete.

Nebo dalsi moznost – jakmile se vam zobrazi nabidka „START“, jednoduse zadejte nazev slozky do vyhledavani. Jak? Obdobnym zpusobem, jako jsem napsal predtim: tabulatorem a kurzorovymi sipkami se na nej dostante, Enterem potvrdte.

Takze rekapitulace: na klavesnici pouzivejte misto mysi a touchpadu „win, tab, sipky a eventuelne alt“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

nejjednodušší je koupit myš.
kdysi, když nebyli myši (anebo byli drahé), se běžně používala klávesnice (tab, enter, escape, break), ale to už mnoho lidí zapomnělo používat.

osobně mám touchpad v nb vypnutý, používám pouze myš a klávesnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet