děduš

Přestal fungovat vypínač u plotových nůžek Peugeot.Poradí někdo opravnu, či nový spínač ? ?

spínač LAA65382 09/94

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zkusil bych vypínač vysát luxem od prachu, případně zastříknou kontaktolem a zkusit očistit pracovní kontakty od nečistot, mechanickým zcvaknutím bez proudu.
Pokuid jsou upálené pracovní postříbřené kontakty sehnat nový.

Další odpovědi
mosoj

Pokud seženeš vypínač vyměň. Mám ale dojem že ho stejně nebude mít nikdo jiný než opravna.