Přepis vozidla a náležité SPZtky...mění se nebo ne?

Chtěl bych poptat...myslim, že je to blbostí ale raději se zeptám.
Musí se měnit spz auta při přepisu kdyz je původní majitel z jiného města než jsem ja? Mění se nebo zustavaji??Přijde mi blbostí mít značku Brna kdyz jsem z Liberce?? Jak to tedy je? Dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Kolega JájsemRaibek píše o zkušenosti z loňského roku. Páč letos to tak již není.
SPZ či EZ zůstane stejná, i když ja auto zBrna do .Liberce. Páč v Brně se provede změna na Vás. Pokud chcete jinou značku, tak na registru v Liberci si zažádáte a zaplatíte novou.

Další odpovědi:

Stříbrný

Od 1.1.2015 se značka při přepisu z jiného kraje nemění. Možná by šla vyměnit na požádání s tím, že ta stará je opotřebovaná. Mně to bylo začátkem ledna nabídnuto.

Stříbrný

Mně ji vždy vyměnili. A jen pro zajímavost, přepis stojí (stál) 800,- a je v tom zahrnuto-přepis, nový OTP a RZ. Pokud bych si staré ponechal a pak, třeba i druhý den chtěl vyměnit, udělají to a zaplatím 200 za kus, tedy na auto 400,-. Proč tedy nevyužít možnosti, když to je v ceně a přepis stejně musím zaplatit za 800 at mění nebo nemění značky.

Bronzový

Jj-přesně jak píše p.Cukrář a ne jinak!!
JInak Jájsem Raibek má pravdu jen s cenou!!! Přihlašovací 800,- (i bez nového TP) jen s ORV. Pkd nutno měnit RZ tak je to za 400kč!!

Diskuze k otázce

Stříbrný

cukrar

jeden napíše ano, druhý napíše ne, a oba dostanou hodnocení od stejné osoby?

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.