tyrox

Přeinstalovaní OS bez CD?

Ahoj ,mám mini notebook bez CD mechaniky ,chtěl bych se tedy zeptat jak přeinstalovat WINDOWS bez cd.Pokud možno tak bych chtěl dva způsoby .Za prvé jak přeinstalovat windows když se nedostanu na plochu do PC a jen např. do biosu(např. když mám zvirovaný PC)Za druhé normalní reinstalace z plochy ,děkuji moc uživatel Tyrox

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Z plochy to nejde

Pokud máte notebook novější a od velkého výrobce (Acer, Asus, Toshiba, HP, Sony,..) tak zálohu máte na disku.

Většinou při startu se Vám zobrazuje hláška Press klavesa to Recorvery nebo máte ikonu recorvery system někde ve složce v menu programy ve složce s názvem, výrobce notebooku, např. HP

taky si lze zkopírovat system na flashku

http://www.ma­xiorel.cz/boo­tovaci-usb-s-windows-7-na-jedno-kliknuti

Další odpovědi
casey

windows lze nainstalovat z usb disku. Staci dat do googlu instalace windows z usb a vybehne ´hned nekolik navodu.
Notebooky ovsem velmi casto maji recovery oddil jako druhou partiition na hdd. Je to snazsi na instalaci.
A na ty plose jsem moc nepochopil, co jsi tam chtel hledat.
doplnena:
tak Michal Kolesa byl rychlejsi. Jsme zajedno.