Poklička

Preferujete dabing, nebo jste příznivcem titulků?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Dabing

Chybí – Jiná odpověď líbí se mi oboje.
Dabing i titulky.

Ale já The Flash taky nesleduju.
Takové seriály mě nebaví.
Mám raději jiné.

Další odpovědi
Arne1

Titulky

xxx3

Titulky

dabing pouze v některých případech – spíš u starších filmů, které byly nadabovány před mnoha lety. Originální znějí je ale nejautentičtější.

jáára

Dabing

Ronnie3697

Titulky

Kulpix

Dabing

luckykubrt

Dabing

Zvlášť třeba dabing oblíbenách herců jako například Lucka Vondráčková, když dabovala Al v seriálu „Krok za krokem“. nebo nezapometulný dabing Františka Filipovského a „jeho“ Louise de Funese. 🙂

dudu

Dabing

Kura

Dabing

Před cca 15 lety jsem preferoval titulky, ale anglicky mluvené filmy, hlavně americké filmy a seriály, mají jednu vlastnost, všichni herci mluví už podle mě stejným hlasem a zhnusilo se mi to. Na americký film s titulky už bych nekoukal, raději ho neuvidím, než abych poslouchal tu hrůzu, co jim plyne z úst. Zlatá čeština.

luckykubrt

Oprava: „nezapomenutelný.“

Posspi

Jak v čem..:) Je sice pravda,že náš dabing je jeden z nejlepších na světě,a mně osobně se moc líbí,ale třeba takového Flashe si vždycky rád pustím s titulkama,za 1. protože ho stejně ještě ani za ty 2 roky,co běží NENADABOVALI,a za 2. protože už jsem projel 2 celé řady s titulkami,a teď pokračuju ve třetí,takže už jsem zvyklý,a rozhodně bych to neměnil..;)

gecco

Neznám Flash…
😉
Ale třeba Tarantino – i když je náš dabing vynikající, je v původním znění prostě jiný (nebudu psát, jestli lepší či horší) – a vyhovuje mi více…

briketka10

http://www.ed­na.cz/the-flash/clanky/deset-duvodu-proc-se-divat-na-serial-the-flash/

briketka10

gecco

je to komiksovka

deset-duvodu-proc-se-divat-na-serial-the-flash

gecco

Uprav si anketu – chybí Jiná možnost…
😉
K dotazu – jak u čeho (o jaký film se jedná), někdy preferuju absenci i titulků…
😉