Před třemi lety ...

jsem se vsadil s kamaradama ze pujdu pres namesti nahy,prijela tam policie vyzvala me k predlozeni totoznosti zkontrolovala si me a odjela nic vic,hrozy mi zato naky postih nebo je to uz promlceny?od te doby se nic nedeje!jinak doklady jsem mel i s vecma opodal na lavicce!proto me mohli legitimovat.Kamaradka mi rika ze kdyby me chteli obvinit zadrezli by me rovnou ten den a resili to!je to pravda?uz jsem tu psal ale zadna poradna odpoved muzete mi podrobneji odpovedet co si otom myslite a jestli to je promlcene jestli ma ma kamaradka pravdu?diky zdar

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A,není to spíše o tom,že se chceš pochlubit,než,že čekáš,nějakou odpověď? Určitě se nepletu,tuto,stejnou,otázku,už jsi tady nedávno položil.

Další odpovědi:

Kdyby to chtela resit nejakou blokovou pokutou , resila by to na miste. Proste si myslim , ze policie nemohla " delat mrtveho brouka " , tak " ze zakona " zkontrolovali , urcite vam rekli ze uz zadne takove sazky pro priste ... a podle me to nedali ani do zaznamu. I kdyz ... ja byt policistkou , tak si udelam alespon poradnou fotodokumentaci !
:-)
Nebojte , uz na to nemyslete , nikdo vas uz nezavre a priste uz zadne nahate kravinky ( jen doma ) . ! :-) -iv-

Zlatý

Před třemi lety i dříve se to psalo s měkkým "i", ne třemy..
Ono je to teď jinak anonyme? :-D

a scim by se mel jako chlubit,spis mu nikdo nedokazal poradne odpovedet tak jak pise....musite si poradne cist zadani otazky.Jinak stim bych si hlavu nelamal kamoska ma nejspis pravdu a sohlasim s uzivatelkou -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.