makoška

Před rokem mala spadla a v oboči ma jizvu asi 3cm.Mohu žadat o tr.nasledky?U ja­keho doktora?

Dobry den,před rokem mala spadla a v oboči ma jizvu.Mela to sešite,jizva byla velka 3cm.Ted je male 2,5roku mohu žadat o tr.nasledky?U ja­keho doktora.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne u doktora, ale u pojišťovny, se kterou máte sepsanou pojistnou smlouvu. Pokud tento trvalý následek nemá pojišťovna uvedený ve výlukách, tak Vám sdělí, ke kterému doktorovi máte s malou zajít kvůli trvalým následkům.
Na pobočku pojišťovny se zastavte kvůli informacím a sepsání žádosti o plnění „trvalých následků“. Další informace Vám již pošle centrála pojišťovny písemně.

Další odpovědi
iceT

Trvalé následky – si klient může hlásit, utrpí-li úraz a jeho trvalé následky dosáhnou minimálně 0,5% (nebo 10%) trvalého poškození podle „Oceňovací tabulky plnění za trvalé následky úrazu, vyplatí pojistitel po ustálení těchto následků příslušné procento ze sjednané pojistné částky pro případ trvalých následků úrazu, se zahrnutím progresivního plnění, v závislosti na rozsahu trvalého tělesného poškození. K ustálení trvalých následků úrazu dochází obvykle nejdříve po jednom roce ode dne úrazu, s výjimkou případu, kdy je rozsah trvalého poškození jednoznačně zřejmý před uplynutím této doby.

http://www.po­jistenialikvi­dace.cz/centrum-likvidace/chci-nahlasit/trvale-nasledky-urazu-1

Osobně se nedomnívám,že uspějete,ale zkusit to můžete.
Můj názor je ten,že nějaká třícentimetrová jizva jak píšete v obočí není nijak neestetická a malým dětěm se jizvy hojí víc než dobře,takže za pár let jizva nebude ani vidět.

arygnoc

to si robíte srandu, nie?
aké trvalé následky (ste z malej plánovali modelku? aká je záruka, že z nej nebude boubelka?)?
Počkajte, keď si sama sprzní telo piercingami, tetovaním a bohviečo ešte príde do módy. To budete od koho ťahať peniažky?

v podstate ešte môžete byť rada, že lekár, ktorý malú neošetroval, Vás nenahlásil pre zanedbanie starostlivosti o dieťa, v Amerike by ste už bola bez decka.

anonym

S tím pomůže jedině doktor Chocholoušek.