Přecházíš přechod na křižovatce na červenou?

Přiznání je polehčující okolnost!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Nepřecházím nikdy přechod na červenou – počkat chvíli na zelenou mě snad nezabije. A nevrhám se divoce přes přechod ani tam, kde žádný semafor není. Není problém počkat až nějaký automobil zastaví a pustí mě na druhou stranu. Je lepší chvíli čekat, než skončit přejetí pod automobilem.

Další odpovědi
vlk samotař

Jiná možnost

Doplňuji:
Kde jsme u výslechu,než odpovím tak raději zavolám svého právníka.

Drap

Ne

Copak jsem sebevrah ?
Opět mě uniká smysl této ankety. K čemu ti budou odpovědi dobré ? Možná by se to hodilo do druhé třídy ZŠ

anonym

Ne

Tohle má být navádění lidí k porušování dopravních předpisů? Ne, nepřecházím. Z takového vidlákova nejsem, abych nevěděla, že červená znamená STůJ.

Sůwa

Ano

Když nic daleko široko nejede, tak přece tam nebudu stát jak trubka…

sevos

Ne

Babe

Ano

Lukasy

Ano

Jen pokud nefunguje a nebo spěcham na autobus.

honza19hk

Ano

Doplňuji:
A proč by pokud nic nejede a neviděj tě poldové.Semafor nic neříká,neumí mluvit.

jarní VLK

Ano

Doplňuji:
Ano ale jen ve vecernich hodinach nebo kdyz chvatam . A Co my tak mohou udelat , jen srazit nebo pokutovat tak co