Pravé reproduktory po připojení k PC hrají velmi potichu. Poradíte, jaké mám možnosti?

Dobrý den.
Měl jsem připojené reproduktory k počítači, dva na levé a dva na pravé straně. Před pár dny jsem zjistil že pravá strana šumí a téměř nehraje. Tak jsem je odpojil s tím že chyba je nejspíš v nich, své už mají odslouženo a že pořídím nové.
Všimnul jsem si ale, že to samé se mi děje i s jakýmikoliv sluchátky, které zapojím, takže chyba bude v počítači a ne v připojených zařízeních. V nastavení počítače mám zvuk obou stran vyvážený, takže v tom chyba nebude.
Proto se ptám jaké mám možnosti? Napadlo mě, že chyba může být prostě v tom zeleném jacku, tak jsem si řekl že bych mohl koupit zvlášť zelený jack pro sluchátka který se připojí jako USB a do něj ta sluchátka zapojovat, nebo to bude zlobit pořád stejně?
Nebo máte nějaké jiné tipy? Budu moc vděčný.

Samozřejmě je vše nainstalováno :).

Odpovědi:

Pokročilý

nainstaloval jsi přiložené CD ? BTW: Heisenbergu, máš dost prachů na to, aby jsis koupil nový, tak tu nežiduj a dones mi trochu perníčku :D

Zkus si pohrát s nastavením, popřípadě, jestli to USB není nějak vadný, jestli máš známého co se vyzná v kompech, technici jsou šmejdi a ještě by ti vnucovali novej zdroj.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.