Přatelsky vztah na pracovisti??

-verite na lasku na prvni pohled? no ja uz asi ano. pri nastupu do nov.zamestnani jsem hovoril se sefovou firmy a tak nadhernou princeznu jsem v zivote nevidel.a vzdy kdyz ji zahlidnu tak jaksi"zapominam"proc jsem do prace prisel.ja rozv.ona svob.-oto by neslo ale je"jen" o 20let mladsi.-kdopak mi poradi co stim......?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Asi nejdřív zjisti, zda jsou sympatie oboustranné - ale v případě, že je to tvá šéfová a chceš si udržet práci, bych byla opatrná... 20 let rozdíl je poněkud dost tedy, ale jsou lidé, kteřím ani to nevadí....

Stříbrný

Láska na první pohled je spíš vzácnost než nějaké pravidlo. Na prascovišti bych na podobné věci byla ještě o něco opatrnější, tím spíš pokud se to týká o 20 let mladší nadřízené.

Nicméně, na druhou stranu, ona láska občas přenáší hory, takže pokud jste Vy volný a ona také, proč to nezkusit, že. Začněte pozváními na kávu či na večeři a uvidíte. Musíte samozřejmě počítat s tím, že Vám mladá, krásná nadřízená dá košem, ne všechny mladé dívky a ženy touží po zralých mužích, ale jsou takové. Za zkoušku ale nic nedáte.

Bronzový

Hlavně věřím v heslo "co je v domě není pro mě" ... takže já bych si princeznu odpustila... ovšem radit nebudu... vy sám jste štěstí svého strůjcem :-D

Já si myslím,že by jste jí mohl skusit někam pozvat...:)...podle mě na věku moc nezáleží,ale záleží na tom co je uvnitř..:)..tak to zkuste..(názor teenagera :D)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.