Pokročilý

prace z domova

Nevíte prosím o nějakou práci z domova,kde by to nebyl podvod?(nebo abych nemusela ještě!DŘÍV!! platit nerž dostanu práci??
Např.:jsem jednou poslala objednavku zy 20kč(poštovné tam+zpět),myslela jsem si že mi posílají UŽ tu práci co jsem měla dělat(nepamatuji si už o jakou šlo),ale oni mi dali takový žlutý lístek a tam byli různé výdělky,práce...JENŽE za ně jsem musela platit tak okolo 300kč.To jsem nakonec neudělala,na to jsem už nevěřila.

PROSÍM,PROSÍM nevíte o nějakou OVĚŘENOU praci z domova,nebo na PC??
V okolí zas není nějaká práce.A ještě k tomu moje mamka(pro ní hledám tu práci na PC) tak nemá dostatečné vzdělání na nějakou práci(má jen ZŠ)... a je na mateřské.A moje rodina bude teď (bohužel :'( po nájmu bankrot...
Doplňuji:
pro PANENKU.. mohla byste mi i říct co je to za práce??
můj e-mail tinanana46@seznam.cz ..... vím dlouhý :) :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nepíše se mi to snadno, ale taková práce pro člověka se základním vzděláním neexistuje.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano je napište mě a já vám ráda pomůžu
Doplňuji:
Moje kamarádka tuto práci z domu dělá 2 roky a je spokojená a hledá k sobě lidičky kteří jsou schopní

V mém okolí se dá sehnat jen vkládání reklamních letáků,skládání nějakých propisek atd.,je to za pár kaček.Opravdu dnes někdo,kdo má jen základní vzdělání shání práci velmi těžko.Panenko!!Smekám ,není to poprvé,co nabízíte pomoc!

Pokročilý

Dle našich zkušeností je práce přes internet možná u MLM. Je více firem, které uvedenou práci nabízí. Vstupný poplatek bývá různý. nekde se ale nestanete milionářem ze dne na den. Chce to hodně trpělivosti. My jsme si začali přivydělávat se společností OKG. Vstupný poplatek byl pouze 200,- Kč. S odměňováním i s produkty máme dobré zkušenosti. Podívejte se případně na odkaz pod odpovědí. Pokud by Vás to zaujalo dejte vědět. Přejeme hodně sil k překonání nepříjemné situace.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi/

Pokročilý

Prace tezko, ale privydelek napr. vyplnovani dotazniku je celkem zajimave. Zadne velke vydelky ale necekejte.

Zdroj: penizepointernetu.webnode.cz

Diskuze k otázce

Zlatý

panenka

Pokud tě baví Administrativní práce ozvi se a já ti ráda pomůžu

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.