Pokročilý

Práce v zahraničí

Plánuji s přítelem odjet po létě do zahraničí, ale přemýšlíme, jestli je to dobrý nápad. Původně jsme chtěli do Španělska, ale jak vidím jejich ekonomiku, stále mám větší pochybnosti o tom, zda je to dobrý nápad. Co myslíte vy? Má cenu jezdit do zahraničí za prací a když, kde je to nejlepší? Děkuji za názory

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Základem úspěchu je umět jazyk země, do které jedete. Dále se domnívám se, že je lepší mít práci sehnanou před odjezdem. Můžete se také obrátit na některou agenturu, která zprostředkuje práci v zahraničí. Já jsem třeba vyjela přes ccusa.cz na prázdniny do Ameriky a s jejich službami jsem byla naprosto spokojená. Existuje samozřejmě i spousta dalších, stačí googlit:). Každopádně vyjet do zahraničí doporučuji, je to zkušenost k nezaplacení:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží na tom kam chcete za prací odcestovat pokud myslíte do Rakouska nebo Německa tak pak ano má to cenu odcestovat za prací.

Zlatý

Známí začali pracovat v Anglii a už tam zůstali, sem jezdí pouze na návštěvu s dítětem za babičkou.

Já si myslím že práce ve Španělsku je jen přínosem a vůbec kdekoliv v zahraničí proto huráááá cestovat :-))
A jak vydím ty názory - tak je to velmi pozitivní :-))
Takže Leoness - vem přítele MŽ a s úsměvem do zahraničí :-))))

Nebojse toho.I ja sla nyni v 56 a nelituji.Drzim palce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.