JarkaHor

Poznáte, když má někdo prodloužené vlasy?

Odpovědi
Filip84

Jak u koho, a jak kdy.

Ono pokud je to udělané opravdu dobře, sedí i odstín (nebo je to přebarvené nějakou přírodní barvou), tak to vidět moc není.

A, taky, když máš drdol, třeba, tak to opravdu vidět není! 🙂

Millisek

Pokud jsou spoje vybrané adekvátně k hustotě vlasů, tak to poznat není a pokud je dobře odvedená práce. Mamka má třeba micro ring, což bych řekla, že je jedna z variant, která bývá nejvíc vidět, ale nechala si je prodloužit přes clipinhair.cz v Brně a vidět prostě nejsou. Fakt je to o šikovnosti kadeřnice.