Poznáte hranici mezi pravdou a lží?

Po celý život jsme nucení poznávat kde začíná lež a kde končí pravda, pokud uděláme chybu tak jsme za to potrestání, mnohá lež z dálky vypadá jako pravda a my nemáme možnost nebo čas se přiblížit abychom poznali hranici mezi pravdou a lží, navíc někdy i se změnou situace se může pravda změnit rychle v lež.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Jiná možnost

To záleží na okolnostech a na úhlu pohledu. Někdy je to patrné na první pohled, jindy nerozpoznatelné.

anonym

Ne

Doplňuji:
Ne, asi nepoznám, včera jsem se o tom přesvědčila, když mi přítel vtkloukal klíny do hlavy o věrnosti a lásce a hned nato mi přišel email, abych si ho víc hlídala, na což nemám povahu