jirka F

Poznali jste někdy příliš pozdě jak jste někoho měli rádi?

Když už bylo zkrátka pozdě na nějaké dokazování.Nebo slova lásky…atd.

Odpovědi
Filip84

Jako co jestli jsem poznal pozdě: mám-li někoho rád („poznali jste někdy příliš pozdě, že jste někoho měli rádi?“), nebo jak hodně jsem měl někoho rád („poznali jste někdy příliš pozdě, jak hodně jste někoho měli rádi?“)? Z popisu otázky soudím, že míříš spíše na to druhé, ovšem z otázky samotné to seznatelné není: je takový problém, abys se vyjádřil pregnantně, nota bene, když máš takovou potřebu kádrovat druhé? 🙄

Ne, že mám někoho rád jsem poznal vždy „včas“, a s holkami, které potřebují k lásce slova, jsem si nikdy moc nerozuměl (úzkostná sociální vazba, více či méně). A to, že poznáš, jak hodně byl ten druhý důležitý, ať už v positivním nebo negativním slova smyslu, až ho ztratíš, je ověřená skutečnost. Někdy se ti uleví – doslova, spadne balvan, někdy je po něm prázdnota.

Dá se, ovšem, naučit se vážit si toho člověka i když s ním jsi, nicméně to je mimo Tvůj svět, mimo Tvé možnosti a schopnosti.

Drap

Každému se většinou něco takového stane. Někdy méně jindy více.

da ny

Asi, ani ne.
V přátelství a v citech jsem vždy měla a mám, celkem jasno.
Jen ti, které jsem měla ráda a už tady nejsou, mi chybí.....
Lidi, které mám ráda a kdysi i milovala (otce dětí), mám stále, kolem sebe. 😉