Avatar uživatele
Chapadláček

Považujete se za kvalifikovaného odborníka v odvětví ve kterém odpovídáte?

Zajímavá 0 před 16 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Ne. Někdy stačí na odpověď učivo základní školy, někdy zdravý rozum a zkušenosti, jindy všeobecný přehled.
Jinak kvalifikovaných odborníků je třeba si vážit, protože se tak často ke slovu nedostávají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Podepisuji, co říká Ametyst. Lépe bych to nepopsal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Nepovažuji, ale prostě jsem (vyplývá to z mé práce, kterou OPRAVDU nemůže dělat každý, bez odpovídajícího vzdělání a znalostí). Bohužel dnes je úroveň znalostí, tedy i specializace taková, že jsem odborník jen v úzkém oboru – už ve vedlejším (pro laika stejném) jsem řekněme mírně poučený, ale neodvažoval bych se považovat za kvalifikovaného odborníka.

A ještě větší bohužel: dnes velká část lidí odborníky vůbec nebere, protože mají pocit, že jim stačí „zdravý selský rozum“ nebo „vysoká škola života“ a to v čím dál víc oborech – možná ještě do řízení jaderných elektráren mluvit nechtějí, ale obávám se, že i k tomu dojde …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Kdo je podle Tebe kvalifikovaný odborník?
Domnívám se, že v někerých technických oblastech jsem poměrně zdatný, nicméně na odpovědích je mou jedinou veřejně dostupnu kvalifikací medaile, což podle mně správnost odpovědi nezaručí 😉

Ale můžeme klidně převzít argumentaci osobnost z (tuším) „Šest ran do klobouku“: „Tak to vím naprosto přesně!“ 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WalterBishop

Ano, vždy a beze výjimek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nepovažuju se nikdy za nic. Neposuzuju se. 🙄

Zdravý organismus žije a koná, nemocný se zamýšlí nad sebou! 🙄

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek