Lucimia

Používáte nový server doma.cz?

Používáte nový server doma.cz? Líbí se vám? Mně celkem ano, ale kouknu tam jen tak obden.

Nejlepší odpověď
panenka

Hned jak na Nově řekli že mají nový server Doma.cz tak jsem si ho šla vyhledat na netu, po prozkoumání tohoto serveru jsem zjistila že jsou na něm dobré rady, zajímavé čtení velice se mi tento server líbí.

Další odpovědi
kupkina

Nepoužívám. A když vidím, že mi ho přináší TV NOVA, jsem ráda, že ho nepoužívám. Nebudu se tam koukat ani obden.

quentos

neznám. o co jde?

BEAES

Já jsem si ho vyhledala a něco málo jsem si tam početla, ale je takových hodně, ani jsem si ho nedala do oblíbených, možná někdy z nudy tam zase kouknu.

Jahoda

Ano, na tyto stránky chodím. Jsou na něm dobré rady, spousta článků k přečtení, hodně zajímavostí apod. Já na tento server se mi docela líbí a já tam skočím taky tak obden. 🙂

anonym

ne, popravdě nemám potřebu chodit na nějaký konkrétní jeden server protože jsem si zvykl používat tematické agregátory které zobrazují denní výcuc ze všech dostupných zdrojů …

typicky: http://zpravy­.google.cz
nebo http://clanky­.jyxo.cz

Zdroj: zpravy.google.cz

anonym

Bleskově jsem nakouknul – to nebude moje kr. skupina.Takový stand.plky.
Prostě – Nova.