Pokročilý

používáte někdo na těhotenství vitamíny nebo doplněk stravy?

Jsem v 9.týdnu těhotenství tak jen beru kyselinu listovou plus. Ale četla jsem o vitamínech GS MAMAVIT, tak jestli je dobré brát tuty? A krém proti striím GS MAMASTRIE? Jestli má někdo zkušenost....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Moni, kyselinu listovou určitě berte.
Bříško - a nejen bříško, ale v podstatě vše od krku až po stehna a to zepředu i zezadu (to hlavně v partii kde bříško vyroste) mažte. Krémů proti striím je spousta, můžete si vybrat, můžete mazat i jiným vyživujícím a zvláčňujícím, snad to trochu zmírní škody, které těhotenství na těle ženy napáchá. Bohužel ale nic, ani ten nejdražší krém, nejsou 100%.
Vitamíny - záleží na Vaší stravě. Měla by jste jíst tak pestře, abyste nepotřebovala doplnění tabletami. Pokud se ale do vitamínů pustíte, zvažte, zda je nutné je brát denně. Dávky, které jsou v přípravcích pro těhulky, jsou opravdu mega - možná až zbytečně.
Sama jsem brala vitamíny "když jsemm si vzpomněla" - tedy 2-4 tablety týdně. Asi to stačilo, malá je úžasná, dnes už dvouletá, já neměla za těhotenství jediný kaz, žádný problém s ničím...
Od GS kupuji léta různé přípravky a s jejich kvalitou jsem spokojená, takže pokud se budete rozhodovat které, výběrem GS nepochybíte.
Hodně štěstí Vám i miminku!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.