Avatar uživatele
zjentek

Používáte někdo kafe místo sladkostí?

Jako že hodně cukru hodně smetany a pak už není třeba dávat si sušenky nebo čokoládu. (?)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Wallace před 564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Rozhodně ne. Do kávy si kromě skořice přidám mléko. Obsah mléčného cukru je ve 100ml/cca 4,8gr. Dodá kávě nasládlou chuť. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Ne, nepoužívám. Býlí cukr nevyhledávám. Mám raději třtinový cukr ale toho dávám málo. Kafe si dávám někdy na holo někdy se smetanou. Ale místo sladkostí ho fakt nepoužívám.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Ne,mlsám sladkosti ke kafi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

svokor si dáva do kafe namiesto cukru Granko 🙈 Ja som mu dala Granko hořké to novější, a spráskal i to.
Ja a muž do kafe nic, proste černá, horká. Mlieko do kávy si nedávam asi 15rokov, od tej doby, čo ma kamarát gastroonko varoval aké to má následky.
Je fakt že na káve som závislá a radšej 3 x kávu ako 1× nejaký keks alebo čokoládu.

Upravil/a: Darcy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wallace

Cukr ani smetanu ne. Ale ano, dávám si to místo sladkosti. V dětství jsem se přejídal sladkostmi a taky to bylo vidět. V pubertě jsem postupem času hubnul a nyní se už sladkým vyhýbám úplně, až na vyjímky (jedině asi tak dezert v restauraci, kdy ho jím jenom ze sociálních konvencí). A kdykoliv, když přijdu z práce domů, tak si dám kávu. Nakopne mě, dám si do ní hodně mléka a tak mi nějak tak nahradí chuť na sladké a hlavně mě zaplní. Takže nějakou tu chvíli nemyslím potom na jídlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek