HOMER

Používáte mobilní internet (myslím tím v notebooku ne mobilu)?Máte nějaké zkušenosti s jeho používáním?

Hlavně mne zajímá jak je to s tím omezením stahování,je ten limit na den,nebo snad dokonce měsíc(to by bylo podle mně směšné)?Co operátoři,liší se nějak(cena,po­krytí..)?

Nejlepší odpověď
iceT

O2 Aspekt,10GB na měsíc,rozděleno na 2,5GB na týden.Cena 390 kč\měs.Po vyčerpání limitu rapidní snížení rychlosti až do dašího zúčtovacího období.
Operátor mi říkal,že takové množství GB nelze spotřebovat za měsíc,ale to mě nezná.Tedy za prvního půl roku jsem mohla machrovat,jak jsem chtěla a internet s nezpomalil,ale teď si na to musím dávat pozor.
O ostatních poskytovatelích informace nemám ani neznám.

Další odpovědi
tom004

Používám O2 internet na doma bez omezení,400,– Kč/měsíc,spolu s mobilním,FUP 500MB,200,– Kč/měsíc.Jsem spokojen,s rychlos­tí,i pokrytím.

chudst

Mohu vam pouze rict zkusenosti z mym: vyuziva CDMA pripojeni; pokryti najdete zde: http://www.o2­.cz/osobni/199436-mapa_pokryti_a_pro­dejen/ (je od O2).

Cena cca 800kc/mesic, neomezene stahovani, rychlost 150kbs.

A ted k vam – zalezi, k cemu ho budete pouzivat a jak casto: pokud pracovne, pak staci nejaky levnejsi a pomalejsi internet s FUP omezenim (na nacitani stranek to staci v pohode). Pokud normalne na vyuzivani (napr. u nas na chate neni pevny internet a nemuze byt, proto jsem vyuzivam drazsiho neomezeneho ‚rychleho‘ mobilniho pripojeni), pak se to chce zamyslet – v tom vam poradit nemohu, ja zvolil jak jsem ted psal – neomezene mobilni pripojeni.

HOMER

iceT,to je ale opravdu směšné.Tolik jsem stáhl zrovna dnes během několika hodin,ten operátor se musel asi zbláznit.Trochu jsem se právě díval na O2,a nemůžu ani slovy vyjádřit jak mě štve taková sprostá zlodějna.Ještě nám budou tvrdit,že to je kvůli nám a napaří nám neuvěřitelnou cenu za internet,jen proto,že chceme stahovat.Jsou to normální zloději,nebudu jim to za takových podmínek platit,ani kdybych měl přejít k mobilnímu telegrafu.

iceT

Směšné to sice je,to máte pravdu,ale zatím mě to stačí,a to mě ještě slevili…taky bych stahovala od rána do večera v rámci možností,ale kdyby se mi měl zpomalit net,tak se radši omezím se stahováním.

iceT

třeba když jsem se zajímala o Ufona,tak stál 400\měs a pokud by byl bez omezní tak +400 FUP,což se mě 800,–za internet zdá dosti.