terry

Používáte doma „chladiče“ lahví?

Myslím něco, abyste nemuseli pro každé dolévání do chladničky, když chcete mít vínko chladné.
Pokud ano, jaké?
Kyblík s ledem? Chladící návlek? (Moc esteticky nevypadá). Něco jiného? Co?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Nepoužívám. Prostě mám víno v ledničce.
Mě to víno mizne na stole celkem rychle :D

Další odpovědi
gecco

Ne, ani v nevelké společnosti ´nestíhám´ doplňovat nové lahve, zteplat rozhodně nestihnou.
😉

UltraFan

Áááá, tady si chce někdo zpříjemnit večer vínkem u televize 😁
Výjimečně, když něco slavíme, tak vždy naplníme velkou mísu ledem a vložíme tam flašku 🙂 … akorát je na nic, že ten led hold brzo roztéká … ale jinak na vzhled to vypadá hezky, ale praktický to moc není … spíše na nějaké ty oslavy 🙂

briketka10

Nepoužívám. Pivo a ostatní nápoje, které
piju mám na verandě, tam je větší zima než
v lednici.
A v létě je mám samozřejmě v té lednici.

Kepler

Nerezová nádoba s ledem a vodou je nejlepší. Je to praktické a může to být i stylové.

Lamalam

Víno moc nepiju, když už, tak svařené. U něj problémy s chlazením nemám.

sesednizkola

Pijes li vino studene, nejspis je to vino levne a velmi nekvalitni, idilka je pri pokojove teplote. Pijes li vino lepsi, doporucuji porad pit co nejvic druhu vin az se propijes k tomu, co ti pri te teplote bude chutnst a chladak normale neuzijes. Vino chlazene postrada takovou chut jako ma mit, zlemu vinu pomuze, dobremu uskodi.

terry

Sesednizkola, to bych doma zmrzla 🙂
Teď mám období (už dlouho) bílého vína.

http://www.vi­nex.cz/teplota­vina.htm

terry

UltraFan, uhodil jsi hřebík na hlavičku.
Dnes mám zvláštní den, jsem doma sama (s mými milovanými zvířátky), zbytek láhve dopitý, druhá láhev otevřená, sýr nakrájený,… jediný co mě nebaví, každou chvíli vstávat a chodit do ledničky 🙂

Mc Merkurion

… tak si sedni k ledničce …

terry

😁 😁 😁, tam nevidím dobře na telku 🙂

Mc Merkurion

… tak buď přestěhovat telku nebo ledničku,jo,taky si můžeš pustit rádio anebo přečíst knížku …

terry

Rádio a CD pouštím u úklidu 🙂
Knížky čtu před spaním v pelíšku:-)
Lednice je na stěhování příliš velká 🙂. No…možná pořídím nějakou příruční. Nebo ten chlaďák na láhev 🙂

chachar1922

:D :D

gecco

😉