arygnoc

Používají (běžně) nějaký make-up i muži (třeba metrosexuálové)?

Nejlepší odpověď
HOMER

Herci,politici,mo­derátoři…

Další odpovědi
anonym

Běžně snad jen fanouškové fotbalu a hokeje.
U metrosexuálů prý také, ale osobně se pohybuji v normální populaci.

iceT

Před kamerou určitě,já znám jednoho kluka co má dost pupínkatý obličej a make-up používá taky.No,já ho vždy viděla v pološeru,takže jsem to nepoznala,ale jednou jsem ho viděla za světla a bylo to poznat.

anonym

Znám hodně mužů,co běžně používají krémy na pleť,mají suchou pokožku.Protože krém je kosmetika,tak ano.Nalíčeného muže jsem viděla jen na maškarním plese,divadle­.A ještě Kissáci.

Drap

Někteří používají.Většinou krémy na vše možné, masky, pleťové vody. líčení spíše vyjímečně.