Použili jste někdy keramické obklady určené na stěnu místo dlažby na podlahu?

Předpokládám, že pokud je obklad kvalitní a dobře přilepen, tak nemůže být problém.¨

ještě doplním, že by šlo o podlahu v koupelně, kde jsem osobně nikdy v botách nebyl

Nejlepší odpověď
Drap

Problém může nastat. Obklady nejsou konstruovány na otěr a na pevnost tak, jako dlažba. Osobně jsem to nikdy nezkoušel a asi ani testovat nebudu.

Další odpovědi
gecco

Ne, nikdy…
😉
Mají málo pevný střep a tenkou a měkkou glazurou…
Nevydrží, nejsou na to dělané…
_____________­______________________
Ani do koupelny bych keramické obkladačky na podlahu nepoužil…
Použij sklo, kámen, dřevo…
😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.