tomvot99

Poulicni dotazniky

Sel jsem z obchodniho centra a zastavila me paní s dotaznikem ohledne toho, v jakych obchodech si kupuji oblceni… Ptala se na boty, cepice, trika atd… K cemu takovyto dotaznik slouzi? Samozrejme jsem se zapomel zeptat 🙂
Stalo se vam to uz taky nekdy?
Diky za odpoved 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Škoda, že jsi nepřidal podrobnosti – znění dotazů apod.
Velmi často jsou tyto ´dotazníkové akce´ zástěrkou nabídky konkrétního produktu nebo rádobynenásilným nasměrováním do prodejny konkrétní značky…
Pokud ne, může jít o průzkum např. reklamní (marketingové) agentury vrámci vytváření reklamní kampaně.
Stalo se mi to – takovéto tazatele odháním ´pohledem´.

Další odpovědi
marci1

Pravděpodobně Vám za pár dnů zavolají, že jste vyhrál nějakou cenu a že si musíte pro ni přijít osobně. Sejde se tam více lidí a budou Vám nutit nějaké zboží nebo služby. Pozor na to, nedoporučuji tam chodit.
Samotné se mi to nestalo, ale probíhá to tak.

melanie

Slouží například k tomu, že zjištují nejnavštěvovanější obchody, co si lidé nejvíc kupují atd.

cukrar

Na oblečení ne, páč já si ho nekupuji. Ale jinde se to stalo ( u elektra)
Nehledal bych v tom nic zvláštního, jen statistický průzkum.

Firma si zadá, že potřebuje výzkum trhu na tento druh…
Alespoň tazatelé mají práci.

Reezo

podle těhle dátazníků ti pak připraví něco dalšího, za co by jsi mohl utratit svoje peníze a oni se obohatit… Prostě si uděláš průzkum o co by mohli mít lidi zájem a pak jim to jen dodáš a jsi za vodou… 🙂