vevinka007

Potřebuju prosím pomoct s Dějepisem (5 otázek)

Dobrý večer potřebuju prosím pomoct s dějepisem na 5 otázek, které jsem nenašla v učebnici

  1. Jak fungoval lístkový systém a jak černý trh?

2)Vyjmenujte hlavní odbojové organizace demokratického odbojového proudu, které vytvořily ÚVOD. Jaký byl obsah jejich odbojové činnosti?
3)V čem se nejvíce lišil program demokratického a komunistického objového hnutí?

  1. které formy odbojové činnosti se v podmínkách protektorátu nejvíce uplatňovaly a proč?
  2. Co vedlo k atentátu na R. Heydricha a kdo jej připravil a provedl?

Když nebudete vědět, vynechte..:)
Opravdu s tím potřebuju pomoct!:/
 Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Těžko budete mít domácí úkol z učiva, které ste neprobírali. I kdybychom za tebe chtěli vypracovat domácí úkol, vypracování všech zadaných otázek by bylo
na dlouho. Použij vlastní rozum a vyhledávání na netu.

Další odpovědi
brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

iceT

V učebnici jsi odpovědi nenašla,ale vsadím se,že na netu bys je našla do deseti minut.