Avatar uživatele
panenka

potřebuji poradit jak na velmi zašlou viditelnou špinu od oleje na koberci

potřebuji poradit jak na velmi velkou zašlou špinu na koberci.už jsem zkoušela žehlit přes pečící papír,vyčistit to tepovačem,pak zvlášt prostředkem neředěným a hubkou už si nevým rady co s tým flekem na koberci od oleje mám udělat.poradíte mi někdo děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Pokuste se domluvit s úklidovou firmou a požadujte stroje na čištění koberců.Speci­alizované úklidové firmy by měly disponovat speciálními čistícími přípravky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dala-i-Lama

Zalezi od jakeho oleje ta skvrna je? Vseobecne na sebe vaze olej obycejny denaturovany Líh,. ve spojeni se saponatem by jste to mohla odstranit. Jinak mohu poradit odmastovac (cistic) retezu na motocykl ktery se da koupit v jakychkoliv motopotrebach. Je nutne takto rozpustenou pripadne naredenou vodou spinu vysat,. vysavacem na tepovani kobercu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kekitka

vemte si warnish

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mišulík

ZKUS VANISH (skrvn a špíny se zbavíš)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetraQ

Skvrny od oleje na obleceni se daji dobre vycistit obycejnou zubni pastou. Skvrna se namoci, natre se misto pastou a necha se pusobit. Pak se to kartackem drhne (treba rifle) a vypere v pracce. Nevim, jestli by to fungovalo aj s kobercem. Uklidova firma asi bude nejlepsi reseni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek