Zlatý

potřebuji poradit jak na velmi zašlou viditelnou špinu od oleje na koberci

potřebuji poradit jak na velmi velkou zašlou špinu na koberci.už jsem zkoušela žehlit přes pečící papír,vyčistit to tepovačem,pak zvlášt prostředkem neředěným a hubkou už si nevým rady co s tým flekem na koberci od oleje mám udělat.poradíte mi někdo děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokuste se domluvit s úklidovou firmou a požadujte stroje na čištění koberců.Specializované úklidové firmy by měly disponovat speciálními čistícími přípravky.

Další odpovědi:

Zalezi od jakeho oleje ta skvrna je? Vseobecne na sebe vaze olej obycejny denaturovany Líh,. ve spojeni se saponatem by jste to mohla odstranit. Jinak mohu poradit odmastovac (cistic) retezu na motocykl ktery se da koupit v jakychkoliv motopotrebach. Je nutne takto rozpustenou pripadne naredenou vodou spinu vysat,. vysavacem na tepovani kobercu.

vemte si warnish

ZKUS VANISH (skrvn a špíny se zbavíš)

Skvrny od oleje na obleceni se daji dobre vycistit obycejnou zubni pastou. Skvrna se namoci, natre se misto pastou a necha se pusobit. Pak se to kartackem drhne (treba rifle) a vypere v pracce. Nevim, jestli by to fungovalo aj s kobercem. Uklidova firma asi bude nejlepsi reseni.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.