Zlatý

Potřebuji poradit dceři s DÚ

Dobrý večer moje dcera má za Dú napsat 3 povolání a napsat něco o něm čím se zabývá.Já už jsem s ní napala lékaře,zdravotní sestra, výpravčí, programátor, úředník, soudce, kuchař, servirka, prodavačka můžete mě ty další 3 poradit vy?už mě nic nenapadá děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kominík, pokrývač, tesař, zedník, obkladač, automechanik, autoelektrikář, elektrikář, asistent/asistentka, sekretářka, překladatel,,atd,,,

Další odpovědi:

Průvodčí,poštovní doručovatelka, řidič, automechanik, tesař, překladatel, cukrářka, zedník.

Bronzový

advokát, učitel, krejčí

Pokročilý

Právník, policista, zedník, truhlář, učitelka....

Zlatý

Kadeřnice, kosmetička, pedikérka.

Zlatý

Zajímavé co se z odpovědí nechá vytušit. Ale co módní návrhář, stavební, zahradní, bytový architekt, stavební, silniční, strojní konstruktér, porybný, lesník, zemědělec, zahradník zeleninář, ovocnář, okrasných rostlin, sadovník, asistent handicapovaných dětí, výchovný pracovník v diagnostických ústavech, hlasatel, herec, letec sportovec (libolně který profesionál), obchodní zástupce, vrátný neboli ochranka, restaurátor, archeolog, ošetřovatel v ZOO, pracovník zachranných stanic volně žijících živočichů, stráž přírody, vodní stráž, záchranář, profi hasič, průvodce, ... . Já myslím, že výběr je tak velký, že nelze napsat - nic mne nenapadá.

Bronzový

zámečník, kominík, truhlář, instalatér

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.