Potřebuji lepší známku na vysvědčení

Jak mám svého učitele překecat na lepší známku na vysvědčení? Zkoušeli jste to někdy, a jak to dopadlo? Co jste mu řekli? Je to hrozně důležité aby mi tu známku zvýšil o stupeň. Děkuji moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nikdy jsem to nezkoušel...
A nedovedu si ani dost dobře představit důvod, proč by ti měl známku "zlepšovat" - měla ses usilovněji učit (to za A) a nebo jsi prostě nechápavá (to za B).
Výběr nechám na tobě.
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nikdy jsem to nezkoušel. Ale myslím, že to půjde snadno. Pokud jak píšeš, že potřebuješ známku zvýšit, to znamená, že ti například dává trojku a ty chceš, tak mu klidně řekni, že nemáš tak dobré vědomosti a jistě ti vyhoví.

Stříbrný

Dát mu nabídku, která se nedá odmítnout. Aneb, vlídným slovem a namířenou pistolí dosáhneme víc než pouhým vlídným slovem. Nemáte v sousedství nějakého kmotra, za kterým by se dalo jít s žádostí o pomoc?

Bronzový

Si děláš srandu ne ?!

Stříbrný

Musíte se víc snažit, pane správče :-DD

Bronzový

Ukaž mu snahu a zájem o daný předmět našprtej se pololetní látky a nech se přezkoušet.. Ale stejně už je pozdě. Hodně štěstí :)
Löwe

Bronzový

Jedna rada. Uč se po celý rok rovnoměrně, a ne celý rok během jednoho dne. Ničeho nedosáhneš, zbytečně se stresuješ a plýtváš hezkými dny, kdy můžeš být s kamarády venku !
Jinak běž prostě za učitelem, ať je ještě přezkouší, ale předtím se to důkladně nauč!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.